This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. tel. +48 34 351 03 33 / 884 884 556

Hotel Alhar @ facebook

Rezerwuj online

 

happy hours bg

Hotel przyjazny zwierzętom

Wasi przyjaciele są mile widziani w Hotelu Alhar - u nas zwierzaki czują się jak w domu. W otoczeniu hotelu nie brakuje miejsc do naprawdę udanych spacerów.

 

Alhar Virtual Tour

AlharSpot

slide1 slide2 slide3 slide4 slide5 slide6 slide7

Przyjęcia

Dzień ślubu i wesela, to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego z nas.
Dlatego też chcielibyśmy sprawić, aby ta uroczystość została w Państwa pamięci jako wyjątkowe i długo wspominane wydarzenie.

Dzięki luksusowym wnętrzom, wykwintnym daniom i odpowiedniej muzyce zapewnimy Państwu możliwość przeżycia tej szczególnej chwili w wymarzonych do tego warunkach, począwszy od wyszukanego menu, przez pięknie udekorowane wnętrza, po doskonałą obsługę. Z przyjemnością podejmiemy się zorganizowania Państwa uroczystości, biorąc pod uwagę sugestie i życzenia dotyczące tej bardzo wyjątkowej chwili.

W tym wyjątkowym dniu Hotel Alhar oferuje Państwu Apartament dla nowożeńców GRATIS oraz specjalne ceny noclegów dla gości weselnych.

Imprezy okolicznościowe – uroczystości,  jubileusze, bankiety.

Hotel Alhar  to znakomite miejsce, aby świętować ważne dla Państwa wydarzenia. Z powodzeniem realizujemy przyjęcia świąteczne, wieczory i bale tematyczne, bankiety i spotkania okolicznościowe, w tym przyjęcia urodzinowe, imieninowe, chrzciny, komunie, stypy, studniówki, itp.

Niezależnie od formuły przez Państwa wybranej gwarantujemy profesjonalną obsługę,  znakomitą atmosferę i  100% satysfakcji.

Rezerwacje terminów i dodatkowe informacje:
Monika Klink-Zakrzewska
tel. +48 34 351 03 33, +48 690 999 177
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

skontaktuj-sie

Sala balowa

Sala balowa to przepięknie i efektownie urządzone, klimatyzowane pomieszczenie, idealne do przyjęcia 140 osób. Sala posiada 2 poziomy, parter i antresolę, gwarantując tym samym, Gościom uczestniczącym w przyjęciu komfort i wygodę.

Sala balowa to idealne pomieszczenie w przypadku organizacji przyjęć weselnych, balów i wszelkiego rodzaju bankietów.

Sala bankietowa

Sala bankietowa to przestronne, klimatyzowane wnętrze przystosowane do przyjęcia od 20 do 60 osób. Króluje tutaj klasyczny wystrój, pełen elegancji i szyku. Obiekt połączony jest z pięknym tarasem widokowym, z którego rozpościera się piękny widok na okolicę miasta.

Sala bankietowa to idealne pomieszczenie w przypadku organizacji przyjęć weselnych i wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.