This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. tel. +48 34 351 03 33 / 884 884 556

Hotel Alhar @ facebook

Rezerwuj online

 

happy hours bg

Hotel przyjazny zwierzętom

Wasi przyjaciele są mile widziani w Hotelu Alhar - u nas zwierzaki czują się jak w domu. W otoczeniu hotelu nie brakuje miejsc do naprawdę udanych spacerów.

 

Alhar Virtual Tour

AlharSpot

slide1 slide2 slide3 slide4 slide5 slide6 slide7

Wydarzenia

RODO

Szanowni Państwo,

25.05.2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanym dalej RODO.

Read more...

Happy Hours

Zapraszamy na Happy Hours w Restauracji Hotelu Alhar ***.

Read more...

Tydzień z gęsiną w Hotelu Alhar

Zapraszamy do skosztowanania wybornej gęsiny w różnych wariacjach. Pieczone udo gęsie, rolada gęsia faszerowana czerwoną kapustą, a może pierś gęsia szpikowana flambirowanm jabłkiem z majerankiem. Na co dzisiaj masz ochotę?

Read more...

Bal Sylwestrowy 2014

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji miejsc na wymarzony Bal Sylwestrowy!

 

Read more...

Wigilia firmowa

Zbliża się zima, a wraz z nią Święta Bożego Narodzenia.

 

Read more...

DZIEŃ KOBIET

Wszystkie Panie serdecznie zapraszamy!

 

Read more...

Spotkanie ze św Mikołajem

Spotkanie ze Świętym Mikołajem to marzenie każdego dziecka i nie tylko…Już 6 grudnia do Hotelu Alhar przyleci na zaczarowanych saniach Święty Mikołaj razem z ekipą pracowitych i zabawnych elfów. Zapraszamy!

Read more...

BAL SYLWESTROWY 2013

W ten jedyny i niepowtarzalny wieczór zapraszamy Państwa do Hotelu Alhar na niezwykły bal sylwestrowy. Gwarantujemy wyjątkową atmosferę, znakomitą muzykę, wyśmienite menu i liczne atrakcje, które czekają na uczestników.Serdecznie zapraszamy!

Read more...

Wygraj Przyjęcie Weselne 50% GRATIS

Zapraszamy wszystkie przyszłe Młode Pary do uczestnictwa w naszym konkursie Wygraj Przyjęcie Weselne 50% GRATIS.
Każda Para Młoda, która podpisze umowę od 06.10.2013 do 15.03.2014 r. na organizację przyjęcia weselnego w 2014 / 2015 roku bierze udział w losowaniu "Przyjęcie Weselne 50% GRATIS", podczas, którego może wygrać Menu dla Gości weselnych 50% GRATIS.
Losowanie odbędzie się w dniu 16.03.2014 podczas organizowanych w naszym obiekcie II Targów Ślubnych, na które serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy.

Read more...

Hotel Alhar Hotelem z pomysłem

Już dziś oddaj swój głos na HOTEL ALHAR który bierze udział w IV Edycji Konkursu HOTEL Z POMYSŁEM.
Swój głos możesz oddać na stronie
www.e-hotelarz.pl/hzp

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy.